IXFR32N50Q HiPerFET Power MOSFETs ISOPLUS247 stock suppliers.
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
   Codice
More IXFR32N50Q IXS
56 in stock
More IXFR32N50Q
1000 in stock
More IXFR32N50Q
IXYS
10000 in stock
More IXFR32N50Q I X Y S
50 in stock
More IXFR32N50Q IXYS
OEM 2-5 DAYS
105 in stock
More IXFR32N50Q IXS
12 in stock
More IXFR32N50Q IXYS
INTEGRATED CIRCUITS,32N50Q
60 in stock
More IXFR32N50Q
448 in stock
More IXFR32N50Q IXYS
Original,TO-247
56803 in stock
More IXFR32N50Q IXYS
106 in stock