IXFN150N10 stock suppliers.
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
   Codice
More IXFN150N10 IXYS
module
915 in stock
More IXFN150N10
55 in stock
More IXFN150N10 IXYS
55 in stock
More IXFN150N10 IXYS
MOSFET POWER MODULE 150A 100V
54 in stock
More IXFN150N10 IXS
90 in stock
More IXFN150N10
91 in stock
More IXFN150N10 IXYS
58 in stock