IXFN120N20P stock suppliers.
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
   Codice
More IXFN120N20P IXYS
510 in stock
More IXFN120N20P
100 in stock
More IXFN120N20P I X Y S
50 in stock
More IXFN120N20P IXYS
HC
120 in stock
More IXFN120N20P IXYS
TO-264
150 in stock