IXFN100N50P stock suppliers.
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
   Codice
More IXFN100N50P IXYS
100 in stock
Part Hunters
Address: 4141 Corporate Court Palm Harbor, FL, United States 34683
Contact: Matt   Richards,  Phone: 727-939-4824 ext 103
More IXFN100N50P IXYS
300 in stock
More IXFN100N50P
12 in stock
More IXFN100N50P IXYS
12 in stock
More IXFN100N50P IXYS
124 in stock
More IXFN100N50P IXYS
90A/500V/MOS/1U
128 in stock
More IXFN100N50P IXYS
156 in stock
More IXFN100N50P IXYS
510 in stock
More IXFN100N50P IXYS
MODULE
500 in stock
More IXFN100N50P GOULD
MODULE DC
28 in stock