IRFB52N15D TRANSISTOR MOS-POWER,60A/150V,32MOHM stock suppliers.
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
   Codice
More IRFB52N15D IR
TO-220AB
5000 in stock
More IRFB52N15D
NEW&ORIGINAL
83 in stock
More IRFB52N15D IR
TO-220
100 in stock
More IRFB52N15D IR
TO-220
279 in stock
More IRFB52N15D IR
14 in stock
More IRFB52N15D IR
1976 in stock
More IRFB52N15D
IR
700000 in stock
More IRFB52N15D I R
50 in stock
More IRFB52N15D IR
in stock
3750 in stock
More IRFB52N15D INT L RECT
in stk new 110
15 in stock