IRFB16N50KPBF stock suppliers.
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
   Codice
More IRFB16N50KPBF IR
IC MOSFET N-CH TO220 280W 500V 285mO 17A
1920 in stock
More IRFB16N50KPBF VISHAY
STOCK
1380 in stock
More IRFB16N50KPBF IR
OEM XS IL
12 in stock
More IRFB16N50KPBF VISHAY/SILICONIX
Original,TO-220
58024 in stock
More IRFB16N50KPBF DIV
128 in stock
More IRFB16N50KPBF VISH/IR
100 in stock
More IRFB16N50KPBF
100 in stock
More IRFB16N50KPBF IR
TO220/500V SINGLE N-CHANNEL HEXFET POWER MOSFET IN A TO-220A
100 in stock
More IRFB16N50KPBF IR
50 in stock