HFCN-2000 Ceramic High Pass Filter 2410 to 6250 MHz stock suppliers.
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
   Codice
More HFCN-2000 (+) MINICIRCUITS
7777 in stock
More HFCN-2000 MINICIR
200 in stock
More HFCN-2000 MINI-CIRCUITS
20 in stock
More HFCN-2000 MINICIR
52 in stock
More HFCN-2000 MINICIRCUITS
IN STOCK
60 in stock
More HFCN-2000 MINI-CIRCUITS
60 in stock
More HFCN-2000 MINI CIRCUITS
88 in stock
More HFCN-2000 MINI
5108 in stock
More HFCN-2000 MINI
100 in stock