HFA80NC40CSL Ultrafast, Soft Recovery Diode stock suppliers.
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
   Codice
More HFA80NC40CSL IR
486 in stock
More HFA80NC40CSL IR
OEM XS IL
800 in stock
More HFA80NC40CSL VISHAY
Original,D-61-8-SL
56968 in stock
More HFA80NC40CSL IR
16 in stock
More HFA80NC40CSL IR
DIODE HEXFRED 400V 80A D61-8-SL
20 in stock
More HFA80NC40CSL
3000 in stock