HC49US16.000MABJB stock suppliers.
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
   Codice
More HC49US16.000MABJB
HC49US Radial Leaded Crystals
50 in stock
More HC49US16.000MABJB CITIZEN
1705 in stock
More HC49US16.000MABJB CITIZEN AMERICA
CRYSTAL CRYSTAL TYPE:CRYSTAL; FREQUENCY:16MHZ; FREQUENCY TOL
942 in stock
More HC49US16000MABJB CITIZEN
1800 in stock