HBX223SBBCRZK stock suppliers.
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
   Codice
More HBX223SBBCRZK VISHAY
Oem/2 days to me,CAP CER 0.022UF 2KV RADIAL
1000 in stock
More hbx2kv47nf20+50k10000e3 VISHAY-GRO
hbx 2kv 4,7nf -20+50% k10000 e3
24000 in stock