GRM40C0G100D050AC stock suppliers.
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
   Codice
More GRM40C0G100D050AC MURATA
CAPACITOR ;10 PFD +1 & -1 PFD 50V ;CERAMIC CHIP, LDLESS
69000 in stock
More GRM40C0G100D050AC MURATA
69,000 in stock