GD3NB60SD N-CHANNEL 3A - 600V - DPAK PowerMESH TM IGBT stock suppliers.
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
   Codice
More GD3NB60SD ST
TO-252
5380 in stock
More GD3NB60SD ST
ST - GD3NB60SD
60 in stock
Similar Parts of GD3NB60SD
GD4001
3 suppliers
360 in stock