FQI44N08 stock suppliers.
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
   Codice
More FQI44N08 FSC
361 in stock
More FQI44N08
111 in stock
More FQI44N08 FAIRCHILD
MOSFET N-CH 80V 44A I2PAK
7600 in stock
More FQI44N08
TO
3800 in stock
More FQI44N08 FSC
TO-262
2500 in stock
More FQI44N08 FAIRCHILD
38368 in stock
More FQI44N08 FAIRCHILD
TO-262
6000 in stock
More FQI44N08 FAI
1000 in stock