FQI34N20 200V N-Channel MOSFET stock suppliers.
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
   Codice
More FQI34N20
217 in stock
More FQI34N20
415 in stock
More FQI34N20
395 in stock
More FQI34N20 FAIRCHILD
MOSFET N-CH 200V 34A I2PAK
8150 in stock
More FQI34N20
TO
3800 in stock
More FQI34N20 FSC
TO-262
2500 in stock
More FQI34N20 FAIRCHILD
38369 in stock
More FQI34N20 FAI
1000 in stock
Similar Parts of FQI34N20
FQI34N20L
3 suppliers
5193 in stock