FQI2N80TU stock suppliers.
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
   Codice
More FQI2N80TU FSC
STOCK
650 in stock
More FQI2N80TU FAIRCHILD
1100 in stock
More FQI2N80TU FAIRCHILD
80 in stock
More FQI2N80TU FAIRCHILD SEMICONDUCTOR
Original,I2PAK
57527 in stock
More FQI2N80TU FAIRCHILD
MOSFET N-CH 800V 2.4A I2PAK
8150 in stock
More FQI2N80TU FAIRCHILD
FAIRCHILD MOSFETS TO-262 800V N-CHANNEL QFET
871 in stock