FQI20N06 60V N-Channel MOSFET stock suppliers.
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
   Codice
More FQI20N06 FSC
TO-262
613 in stock
More FQI20N06
382 in stock
More FQI20N06 FAIRCHILD
MOSFET N-CH 60V 20A I2PAK
8150 in stock
More FQI20N06
TO
3800 in stock
More FQI20N06 FSC
TO-263
314 in stock
More FQI20N06 FAI
1000 in stock
Similar Parts of FQI20N06
FQI20N06L
3 suppliers
5341 in stock