FFB16C0205K stock suppliers.
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
   Codice
More FFB16C0205K AVX
Stock Europe - ROHS:YES
290 in stock
ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton, MA, United States 01949
Contact: Courtney   Carrasco,  Phone: (978) 539-8600 , Fax: (978) 304-1080
More FFB16C0205K AVX
500 in stock
More FFB16C0205K AVX
CAP FILM RDL 2UF 900V 10% 27LS
970 in stock
More FFB16C0205K AVX
7500 in stock
More FFB16C0205K
Medium Power Film Capacitors 9
50 in stock