FFB10U20STM stock suppliers.
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
   Codice
More FFB10U20STM FAIRCHILD
1600 in stock
More FFB10U20STM FSC
128 in stock
More FFB10U20STM FAIRCHILD
10A/200V ULTRA FAST RECOVERY POWER RECTIFIER TO-263
4650 in stock
More FFB10U20STM D2PAK 002
50 in stock
More FFB10U20STM FAIRCHILD
800 in stock