EXBD10C822J stock suppliers.
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
   Codice
More EXBD10C822J PAN
5K PC REEL MIN
5000 in stock
dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park, new york, United States 11729
Contact: Dan   martin,  Phone: 631-242-8877 , Fax: 631-242-7010
More EXB-D10C822J PASONIC
6940 in stock
More EXBD10C822J PASONIC
976 in stock
More EXBD10C822J PAN
Our Stock
51 in stock
More EXB-D10C822J MATSUSHITA
RES NETWORK 8.2K OHM 8 RES SMD 62.5MW ¡Ó5%
1901 in stock