EXB28V240JX stock suppliers.
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
   Codice
More EXB28V240JX PASONIC
RESISTOR,NEW
10000 in stock
More EXB28V240JX PANASONIC ELECTRIC WORKS COMPA
9870 in stock
More EXB-28V240JX PANASONIC
SMD
128000 in stock
More EXB28V240JX PANASONIC
17552 in stock
More EXB28V240JX PANASONIC INDUSTRIAL COMPANY
80000 in stock
More EXB28V240JX PANASONIC
30000 in stock
More EXB-28V240JX MATSUSHITA
RES ARRAY 24 OHM 5% 4 RES SMD 1/16W ¡Ó5%
70000 in stock