DSU0603C2R2BN stock suppliers.
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
   Codice
More DSU0603C2R2BN
Alpha3 Manufacturing
2850000 in stock
More DSU0603C2R2BN
0603 NPO 2.2PF 50V+/-0.1% T/R
20 in stock
More DSU0603C2R2BN DUB
28000 in stock
More DSU0603C2R2BN
12000 in stock