CW02B220R0JDC813 stock suppliers.
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
   Codice
More CW02B220R0JDC813 VISHAY
3000 in stock
More CW02B220R0JDC813
Vishay
350000 in stock
More CW02B220R0JDC813 DAL
220 OHM 5% 4W 80MM TAPE
2500 in stock
More CW02B220R0JDC813 VIS
RoHs Compliant
2850 in stock
More CW02B220R0JDC813 VISHAY
4000 in stock
More CW02B220R0JDC813
3500 in stock
More CW02B220R0JDC813 VISHAY
9000 in stock
More CW02B220R0JDC813 VISHAY
24500 in stock
More CW02B220R0JDC813
28175 in stock
More CW02B220R0JDC813 VISHAY
RES AX 220R Ohm 5% 4W
7500 in stock