CTB08-600C stock suppliers.
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
   Codice
More CTB08-600C CRYDOM
8A 600V THYRISTOR TRIAC TO-220
249 in stock
More CTB08-600C 3C SEMI
5000 in stock
More CTB08-600C CRYDOM
TRIAC REPETITIVE REVERSE VOLTAGE:600V; PACKAGE/CASE:D2PAK; P
500 in stock
Similar Parts of CTB08-600C
CTB08-600CW
3 suppliers
7250 in stock