CRCW080582R5F100 stock suppliers.
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
   Codice
More CRCW0805 82R5 F 100 VISHAY INTERTCHNOLOGY INC
HK Parkeli United Development Co., Ltd. China,New Original R
51 in stock
More CRCW0805-82R5F100 DALE
STOCK
5000 in stock
More CRCW080582R5F100 VISHAY DALE
THICK FILM RESISTOR SERIES:CRCW; RESISTANCE:82.5OHM; RESISTA
10000 in stock