CR101302F stock suppliers.
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
   Codice
More CR101302F TAITRON
Thick Film Chip Resistor 0805/2012 +-1% 13 K Ohms
20000 in stock
Similar Parts of CR101302F
CR101302FK
3 suppliers
120024 in stock
CR10-1302F-T
12 suppliers
232369 in stock