CR101210F stock suppliers.
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
   Codice
More CR101210F TAITRON
Thick Film Chip Resistor 0805/2012 +-1% 121 Ohms 7
55000 in stock
More CR101210F MRTK
US Warehouse
5000 in stock
More CR101210F MERITEK
0805 1% 121R
20 000PCS in stock
Similar Parts of CR101210F
CR10-1210FK
2 suppliers
216648 in stock
CR10-1210F-T
10 suppliers
139062 in stock