CM3225470JLB stock suppliers.
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
   Codice
More CM3225470JLB ABB
3768 in stock
More CM3225470JLB ABC TAIWAN ELECTRONICS CORP
85490 in stock
L WW (G) 47uH 1210 5%(J) 60mA Rdc=7ohm T=2.2mm CM3225470JLB
85478 in stock