CL31C620JBNC stock suppliers.
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
   Codice
More CL31C620JBNC SAMSUNG ELECTRO-MECHANICS
Chip Capacitor 1206 C0G 62 pF ??5% 50V Standard 7"
12000 in stock
More CL31C620JBNC SAMS
8000 in stock