CL31B224KBFNNNE stock suppliers.
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
   Codice
More CL31B224KBFNNNE SAM
Stock Europe - ROHS:YES
120000 in stock
ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton, MA, United States 01949
Contact: Courtney   Carrasco,  Phone: (978) 539-8600 , Fax: (978) 304-1080
More CL31B224KBFNNNE SAMSUNG
30 in stock
C Plus Electronics
Address: 17842 Irvine Blvd # B-144 Tustin, CA, United States 92780
Contact: Froilan   Becerra,  Phone: 714-442-7656 or 877-972-7587 , Fax: 714-276-1346
More CL31B224KBFNNNE SAMSUNG
30000 in stock
AZEGO Technology Services
Address: 103 Bauer Drive Suite A Oakland, NJ, United States 07436
Contact: Sales Team   ,  Phone: 201 327 7500 , Fax: 201 327 3616
More CL31B224KBFNNNE
1200 in stock
Score Components Inc.
Address: 100 Sam Fonzo Drive Beverly, Massachusetts, United States 01915
Contact: Rick   Nardella,  Phone: 978-969-3334 , Fax: 978-998-4915
More CL31B224KBFNNNE SAMSUNG ELECTRO-MECH
UNIQUIP
Address: 6401 congress ave # 100 boca raton, florida, United States 33487
Contact: Michael   Woodcock,  Phone: 5619889875 , Fax: 5618920812
More CL31B224KBFNNNE
51151 in stock
Part Hunters
Address: 4141 Corporate Court Palm Harbor, FL, United States 34683
Contact: Matt   Richards,  Phone: 727-939-4824 ext 103 , Fax: 5618920812
More CL31B224KBFNNNE SAMAUNG
NEW&ORIGINAL
1750 in stock
More CL31B224KBFNNNE SAMSUNG
10000 in stock
More CL31B224KBFNNNE SAMSUNG
24000 in stock
More CL31B224KBFNNNE SAMSUNG
Capacitor / Kondensatoren: 1206 220nF 63V 10%
1400 in stock
More CL31B224KBFNNNE SAMSUNG
IN STK-5K/TR-
53 in stock