CL21C680JBNC 68pF-0805-50V-5% stock suppliers.
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
   Codice
More CL21C680JBNC
16 in stock
C Plus Electronics
Address: 17842 Irvine Blvd # B-144 Tustin, CA, United States 92780
Contact: Froilan   Becerra,  Phone: 714-442-7656 or 877-972-7587 , Fax: 714-276-1346
More CL21C680JBNC SAMS
51 in stock
More CL21C680JBNC SAMSUNG
4000 in stock
More CL21C680JBNC SAMSUNG -PAS
IN STK-4K/TR
3475 in stock
More CL21C680JBNC
1926 in stock
More CL21C680JBNC SAMSUNG ELECTRONICS INC
SAM,CERAMIC CAPACITORS
50 in stock
More CL21C680JBNC SAMSUNG ELECTRONICS COMPANY LI
5040 in stock
More CL21C680JBNC SAMSUNG
our stock
400 in stock
More CL21C680JBNC SAMSUNG SEMICONDUCTOR
4982 in stock
Similar Parts of CL21C680JBNC
CL21C680JBNCA
8 suppliers
21499 in stock