CDBCB455KCLX36-R0 stock suppliers.
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
   Codice
More CDBCB455KCLX36-R0 KOA
45000 in stock
More CDBCB455KCLX36-R0 MURATA/INCOMING
500 in stock
More CDBCB455KCLX36-R0 MURATA
0.455 MHZ, CERAMIC BPF
30000 in stock