CC1-8R2-JB stock suppliers.
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
   Codice
More CC1-8R2-JB RCD
CC1 8.2 OHM 5% MARKED 10%
30 in stock
More CC1-8R2-JB RCD
27 in stock
Similar Parts of CC1-8R2-JB
CC1-8R2-JBQ
2 suppliers
1740 in stock