CB2518T220M stock suppliers.
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
   Codice
More CB2518T220M
Taiyo Yuden
86900 in stock
More CB2518T220M TAIYO YUDEN
INDUCTOR ROHS COMPLIANT:YES; SERIES:CB; INDUCTANCE:22UH; IND
1950 in stock