CAF13CG151K50AT stock suppliers.
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
   Codice
More CAF13CG151K50AT
632 in stock
C Plus Electronics
Address: 17842 Irvine Blvd # B-144 Tustin, CA, United States 92780
Contact: Froilan   Becerra,  Phone: 714-442-7656 or 877-972-7587 , Fax: 714-276-1346
More CAF13CG151K50AT 150PF NPO 50V 10 0612 4-L
150PF NPO 50V 10% 0612 4-L
635,000 in stock
More CAF13CG151K50AT AVX CORPORATION
CNET, SM,150pF,50V,10%,NPO,4C
160000 in stock
More CAF13CG151K50AT KYOCERA
2000 in stock
More CAF13CG151K50AT KYOCERA
16000 in stock
More CAF13CG151K50AT KYOCER
Array
12000 in stock
More CAF13CG151K50AT KYOCER
1900 in stock