C0805C680K5GACTU stock suppliers.
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
   Codice
More C0805C680K5GAC-TU KEMET
Multilayer Ceramic Capacitors (MLCC) - SMD/SMT 50volts 68pF
306 in stock
More C0805C680K5GACTU
OEM
2499 in stock