C0805C470J2GAC stock suppliers.
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
   Codice
More C0805C470J2GAC KMT
47 pF,200V,5%,0805
1438 in stock
More C0805C470J2GAC
4000 in stock
More C0805C470J2GAC KEMET
259968 in stock
More C0805C470J2GAC KEMET
10000 in stock
More C0805C470J2GAC KEMET
REEL,N,In Stock, ship same day (B)
3977 in stock
More C0805C470J2GAC
Kemet
165900 in stock
More C0805C470J2GAC KEMET
24000 in stock
More C0805C470J2GAC KEMET
80000 in stock
Similar Parts of C0805C470J2GAC
C0805C470J2GAC7800
13 suppliers
379231 in stock
C0805C470J2GACTU
3 suppliers
22000 in stock