C0805C224M3VACTU stock suppliers.
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
   Codice
More C0805C224M3VACTU
KEMET
1621000 in stock
More C0805C224M3VACTU KEMET
CER 0.22UF 25V Y5V 0805
3800 in stock
More C0805C224M3VACTU KEMET
SMD
61000 in stock
More C0805C224M3VACTU KEMET
42000 in stock