C0603C221J5GACTU 50 V 220 PICO FARAD CAPACITOR ROHS COMPLIANT stock suppliers.
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
   Codice
More C0603C221J5GACTU KEMET
10000 in stock
AZEGO Technology Services
Address: 103 Bauer Drive Suite A Oakland, NJ, United States 07436
Contact: Sales Team   ,  Phone: 201 327 7500 , Fax: 201 327 3616
More C0603C221J5GACTU KEMET
CAPACITOR
100 in stock
Mil-Aero Solutions, Inc
Address: 21 Keyland Ct Bohemia, NY, United States 11716
Contact: John   Ericksen,  Phone: 631-648-9000 , Fax: 631-585-5026
More C0603C221J5GACTU KEM
4K REEL
4000 in stock
dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park, new york, United States 11729
Contact: Dan   martin,  Phone: 631-242-8877 , Fax: 631-242-7010
More C0603C221J5GACTU KEMET
NEW&ORIGINAL
190 in stock
More C0603C221J5GACTU
40000 in stock
More C0603C221J5GACTU KEMET
2749 in stock
More C0603C221J5GACTU KEMET
3970 in stock
More C0603C221J5GACTU KEMET
BOX 1189
2650 in stock
More C0603C221J5GACTU CAP MLS 220P 50V 5
187 in stock
More C0603C221J5GACTU KMT
220PF,50V,5%,0603, CERM
1913 in stock