BZY93C18R Zener Diode 5% 18V 20W stock suppliers.
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
   Codice
More BZY93C18R
50 in stock
More BZY93C18R
Semitronics
9999 in stock
More BZY93C18R PHILIPS
DO-4,Zener Diode 5% 18V 20W
86 in stock
More BZY93C18R
our stock
55 in stock
More BZY93C18R ST
50 in stock
More bzy93c18r
500 in stock
More BZY93C18R
300 in stock
More BZY93C18R
PHILIPS
14200 in stock
Similar Parts of BZY93C18R
BZY93C18RDSI
2 suppliers
10 in stock