BZX284-C6V2 stock suppliers.
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
   Codice
More BZX284C6V2 NXP
IN STOCK! vpe: 3000/tr/smd
2525 in stock
ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton, MA, United States 01949
Contact: Courtney   Carrasco,  Phone: (978) 539-8600 , Fax: (978) 304-1080
More BZX284-C6V2 PHILIPS
5802 in stock
More BZX284C6V2 NXP
*STOCK *NEW&ORIGINAL
2700 in stock
More BZX284C6V2 PHILIPS
2812 in stock
More BZX284C6V2 PHI
SOD110
3000 in stock
More BZX284-C6V2 PHI
In Our Warehouse - Ship Today
11902 in stock
More BZX284C6V2 NXP
More BZX284-C6V2 PHILIPS
3000 in stock
More BZX284C6V2 PHILIPS-NX
SMD ZENER DIODE;6.2V;5%;400mW;SOD110;RoHS
101790 in stock
Similar Parts of BZX284-C6V2
BZX284-C6V2-115
31 suppliers
BZX284-C6V2-135
6 suppliers
99361 in stock
BZX284-C6V2TRL
3 suppliers
342 in stock