BUK100-50GL PowerMOS transistor Logic level TOPFET stock suppliers.
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
   Codice
More BUK100-50GL PHIL
TO-220AB
5000 in stock
More BUK10050GL PHILIPS
Conf OEM EXC-JE
1250 in stock
More BUK100-50GL PHILIPS
54 in stock
More BUK10050GL NXP
222 in stock
More BUK100-50GL
stock
102 in stock
More BUK10050GL NXP
338880 in stock
More BUK100-50GL PHILIPS
Stock
102 in stock
More BUK100-50GL
PHI
53400 in stock
More BUK100-50GL P H I
TO-220
50 in stock
Similar Parts of BUK100-50GL
BUK100-50GL-127
11 suppliers
239770 in stock
BUK100-50GL/B
2 suppliers
2550 in stock