BAS40-04-V stock suppliers.
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
   Codice
More BAS40-04-V VISHAY
40V, 200mA, series
30,000 in stock
More BAS40-04-V DIV
190000 in stock
More BAS40-04-V
9000 in stock
Similar Parts of BAS40-04-V
BAS40-04-V-GS08
18 suppliers
BAS40-04-V-GS18
4 suppliers
320000 in stock