APT30D60BCTG ULTRAFAST SOFT RECOVERY RECTIFIER DIODE stock suppliers.
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
   Codice
More APT30D60BCTG MICROSEMI
2000 in stock
AZEGO Technology Services
Address: 103 Bauer Drive Suite A Oakland, NJ, United States 07436
Contact: Sales Team   ,  Phone: 201 327 7500 , Fax: 201 327 3616
More APT30D60BCTG MICROSEMI
1500 in stock
Part Hunters
Address: 4141 Corporate Court Palm Harbor, FL, United States 34683
Contact: Matt   Richards,  Phone: 727-939-4824 ext 103 , Fax: 201 327 3616
More APT30D60BCTG APT
30 in stock
More APT30D60BCTG MICROSEMI
IN STOCK
33 in stock
More APT30D60BCTG MICROSEMI
3000 in stock
More APT30D60BCTG
3000 in stock
More APT30D60BCTG APT
TO-247
1000 in stock
More APT30D60BCTG MICRO COMMERCIAL COMPONENTS CO
Fast Recovery Diodes.600V/2*30A/1.4V/35ns/TO-247AD
359 in stock
More APT30D60BCTG MICROSEMI
Original,TO-247
56454 in stock
More APT30D60BCTG APT
55 in stock