APT2X61D30J ULTRAFAST SOFT RECOVERY DUAL RECTIFIER DIODES stock suppliers.
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
   Codice
More APT2X61D30J MICROSEMI
300 in stock
AZEGO Technology Services
Address: 103 Bauer Drive Suite A Oakland, NJ, United States 07436
Contact: Sales Team   ,  Phone: 201 327 7500 , Fax: 201 327 3616
More APT2X61D30J MICROSEMI
108 in stock
Part Hunters
Address: 4141 Corporate Court Palm Harbor, FL, United States 34683
Contact: Matt   Richards,  Phone: 727-939-4824 ext 103 , Fax: 201 327 3616
More APT2X61D30J MICRO SEMICONDUCTOR
IN STOCK
30 in stock
More APT2X61D30J MICROSEMI
308 in stock
More APT2X61D30J APT
50 in stock
More APT2X61D30J APT
HC
568 in stock
More APT2X61D30J
288 in stock
More APT2X61D30J MICROSEMI
Original,SOT-227
57821 in stock
More APT2X61D30J
04+
600 in stock