APT29F100B2 1000V, 29A, 0.46¥Ø Max, trr ¡Â270ns N-Channel FREDFET stock suppliers.
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
   Codice
More APT29F100B2
1000 in stock
More APT29F100B2 MICROSEMI POWER PRODUCTS GROUP
Original,T-MAX
58156 in stock
More APT29F100B2 APT MICROSEMI
In stock,PB-FREE,T-MAX?/FONT>
45000 in stock