APT1001RBN N-CHANNEL ENHANCEMENT MODE HIGH VOLTAGE POWER MOSFETS stock suppliers.
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
   Codice
More APT1001RBN APT
TO-247
1000 in stock
More APT1001RBN
*STOCK *NEW&ORIGINAL
147 in stock
More APT1001RBN APT
510 in stock
More APT1001RBN
1500 in stock
More APT1001RBN APT
TO-3P
100 in stock
More APT1001RBN A P T
TO
50 in stock
More APT1001RBN APT
STOCK
75000 in stock
More APT1001RBN APT
HC
568 in stock
More APT1001RBN APT
TO-3P
5000 in stock
Similar Parts of APT1001RBN
APT1001RBNG
3 suppliers
0 in stock
APT1001RBNR
4 suppliers
121 in stock