AC05W10R00J stock suppliers.
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
   Codice
More AC05W10R00J
500 in stock
More AC05W10R00J VISHAY
500 in stock
More AC05W10R00J VISHAY BC COMPONENTS
RESISTORS, WIRE WOUND RESISTANCE:10.0OHM; POWER RATING:5W; T
89 in stock