80MHZ100PPM stock suppliers.
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
   Codice
More 8.0 MHZ HC49US[-40~+85C] TIC
Conf OEM EXC-UNI
5353 in stock
More 80MHZ100PPM
NEW&ORIGINAL
50 in stock
More 80MHZ CRYSTAL OSC FULL CAN NKD