610HR010 stock suppliers.
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
   Codice
More 610HR010 1WATT METAL ELEMENTS 010 OHM
Ohmite
280 in stock
More 610HR010 OHMITE
RES CURRENT SENSE .01 OHM 1W ¡Ó3%
2078 in stock
More 610HR010 OHMITE
100 in stock