4116R1224 stock suppliers.
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
   Codice
More 4116R1224 BOURNS
DIP
60 in stock
More 4116R1224
18 in stock
More 4116R-1-224 BOURNS
893 in stock
More 4116R-1-224 BOURNS
RES NET 16 DIP ISOLATED 220K OHM 0.25W ¡Ó2%
498 in stock
Similar Parts of 4116R1224
4116R-1-224LF
18 suppliers
26766 in stock